Вітаємо із Днем захисника України!

10 жовтня 2018 року з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва відбувся урочистий концерт, на якому вихованці закладу привітали батьків, які є учасниками бойових дій в зоні АТО. Пісні про козаків, таночки, силові змагання – все це виховує гордість за Україну, бойовий дух, формує історичну пам’ять, емоційний зв’язок з минулим, розвиває прагнення пізнавати національне коріння.

Дякуємо нашим захисникам за мирне небо! Зі святом всіх!

• Дякуємо за чудові та щирі вітання дітей!
    Приємно, що сьогодні ми продовжуємо традиції наших пращурів.
    Прийміть щирі вітання , наші любі чоловіки. Хай доля вам посміхається і сонце зігріває ваші родини.

• Вітаю з наступаючим святом та дякую за чудові емоції нашим вихованцям та педагогам! Ви найкращі, так тримати!!!

• Свято – це завжди прекрасно!!!
    І цей концерт був чудовим👍🏼
    Дякуємо дітям та педагогам. Вітаємо наших хлопців та всіх чоловіків України з наступаючим святом! 🎀