Відкритий урок

20 листопада 2018 року у 2-А класі відбувся  відкритий урок з літературного  читання. Урок пройшов в дружній, доброзичливій атмосфері. Присутніми були педагоги закладу та батьки.  Учні 2-А класу познайомилися з твором В. О. Сухомлинського «Як Миколка став хоробрим».

Вчитель початкових класів Шкуринська Тетяна Михайлівна вкотре продемонструвала свою педагогічну майстерність, поєднуючи методи виховного впливу з розвитком критичного мислення. Також належна увага надавалася формуванню зв’язного мовлення учнів.

Завдяки системній роботі педагога, спрямованої на розвиток критичного мислення, в учнів спостерігається виявлення та розкриття індивідуальних здібностей, впевненість та віра у власні сили, прагнення долати труднощі.

Дякуємо Тетяні Михайлівні за її наполегливу, віддану працю Вчителя. Ми пишаємося тим, що в нашому закладі є такий педагог.

• Приємно, що в нашому колективі є педагоги яких можна на слідувати.
    Дякуємо за теплу атмосферу, практичний досвід і щирі посмішки дітей.