Тренувальна евакуація

19 квітня 2018 року на виконання вимог нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту та згідно з додатком № 5 Плану цивільного захисту ЖНВК № 25 була проведена тренувальна евакуація (протипожежне об’єктове тренування) учасників освітнього процесу у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації (події).
Протягом 6 хвилин всі вихованці і працівники комплексу організовано вийшли із приміщення закладу. Своєчасно був розгорнутий пункт надання першої медичної допомоги. Начальник штабу цивільного захисту ЖНВК № 25 Ковальчук О.М. продемонструвала учням 2-А класу дії з вогнегасником. При обговоренні події вихованці груп і класів виявили достатні розуміння і знання техніки безпеки, правил евакуації з приміщення ЖНВК № 25.

• Дякуємо вихователям. У нас кращий садочок!!!

• Учням 2-А класу було дуже пізнавально побачити вогнегасник у дії.

• Приємно, що наші діти знають такі важливі моменти та розуміють правила і техніку безпеки під час евакуації. Дякуємо педагогам за знання, які надаються нашим діткам.