Табір активного відпочинку та творчого розвитку

З 31 травня на базі ЖНВК 25 працює пришкільний  табір «Мандарин» з денним перебуванням для молодших школярів. Але в закладі всі називають його  табором активного відпочинку та творчого розвитку. Тому що табір “Мандарин” – це вибухова суміш розваг із корисною інформацією, це різнобічний розвиток особистості дитини. А іще –  це комфортний відпочинок , спортивний рух, смачне харчування , нові друзі та атмосфера свята щодня!

Зміна в таборі – це унікальне маленьке життя, сповнене пригод, радості та пізнання. Нова літня програма гармонійно поєднує спорт , творчість та особистісний розвиток. У таборі діти дізнаються про свої сильні сторони, розкривають таланти, знаходять нових друзів, розширюють кругозір. А ще зменшується залежність від гаджетів, адже діти починають вірити в свої сили і вчаться взаємодіяти з однолітками.

Разом із дітьми поринає у море цікавих подій в таборі дружна і професійна команда педагогів під керівництвом начальника табору Ковтун Романи Романівни.