Спасибі, “Лілеє”, за насолоду!

3 травня 2018 року наш хореографічний ансамбль “Лілея” (керівник Ключковська Анна Ленідівна) успішно виступив на міському конкурсі “Мамина радість”. Вітаємо і дітей, і дорослих учасників ансамблю з прекрасним виступом! І щиро дякуємо за величезне задоволення від цікавих і зворушливих композицій!

• Дорослі та діти такі молодці!!! Тендітні, граційні, щирі… Аж самій закортіло танцювати у такому дружньому колективі! 💃👯👍❤️

• Чудова постановка і чудовe виконання! Дякую усім хто приймав участь.

• Молодці! Дуже гарно! Такий зворушливий танок!

• Дякуємо всім за відгуки! Надзвичайно приємно було представляти наш заклад із такими , не побоюся цього слова, класними композиціями та під керівництвом справжнього професіонала своєї справи!

• Ви у нас найкращі!!!!! Так тримати!!!!

• Прекрасні композиції! Особливо хочеться відмітити взаємодію вихователів, вчителів і учнів, творчу співпрацю, яка приносить радість і учасникам, і глядачам. Бажаю перемог!

• Охоплює почуття гордості за всіх і кожного з ВАС!!! Бажаю подальших творчих злетів і перемог!!!

• Дуже гарно і професійно!!!

• Щиро дякую за чудовий виступ. МОЛОДЦІ!!!

• Професійно, зворушливо, творчо. Так тримати!