Роботу літніх англомовних загонів розпочато!

З 29.05.2018 року на базі нашого закладу вже в котрий раз весело відчинились двері двох мовних загонів для літнього відпочинку наших дітлахів під опікою та керівництвом двох педагогів англійської мови Осіпчук  Світлани Анатоліївни та Волянської Ірини Іванівни.

Протягом двох тижнів в тісній співпраці з учнями та батьками реалізується проект неперервного навчання під час відпочинку, метою якого є підвищення вмотивованості оволодіння іноземною мовою  та поєднання практичного застосування з навчанням в пізнавальній та ігровій формі. Коли реалізуються життєві комунікативні ситуації не виникає потреби штучно доводити значення іншомовного спілкування у сучасному світі. Кожна дитина через практичну діяльність має можливість проявити себе в різних соціальних ролях, проявити особисті таланти, взяти участь у  змаганнях, екскурсіях,  спробувати себе в акторському мистецтві, а головне, –  оволодіти навичками кооперативної співпраці в різновікових групах.

Тож приємного і корисного всім відпочинку!!!

• Дякуємо педагогам за творчість, креативність і безмежну любо до дітей!