Лашкул Галина
Заступник директора
Винник Ірина
Головний бухгалтер
              Заклад має власну концепцію діяльності , якою визначені основні завдання і напрямки роботи: надання дітям дошкільного і молодшого шкільного віку освіти підвищеного рівня на культурологічних та естетичних засадах та за рахунок впровадження поглибленого вивчення англійської мови з 5-ти років, хореографії, образотворчого мистецтва, вокалу та хорового співу ; досягнення оптимального поєднання духовного та інтелектуального розвитку вихованців; забезпечення цілісного неперервного педагогічного процесу та наступності в організації життєдіяльності дітей віком від 2 до 10 років. Вирішення цих завдань колектив комплексу нерозривно пов’язує з роботою над такими актуальними питаннями, як самоорганізація, самопізнання. Саморозвиток та самовиявлення наших вихованців, подолання браку їх поведінкового, комунікативного, діяльнісного досвідів та компетенцій. Комплекс вирізняється системною роботою по формуванню ціннісних орієнтацій учасників навчально-виховного процесу. В ході системних досліджень, опитувань, творчої роботи створені Кодекси цінностей педагога ЖНВК №25, сучасної української сім’ї, групи, класу. Заклад має власні творчі продукти: система співпраці закладу із сім’єю, моделі випускника комплексу, сучасної української сім’ї, педагога комплексу, символіка закладу, гімн, рекламні матеріали.
            У 2005, 2007, 2013, 2015 роках заклад став переможцем у міському конкурсі “Навчально-виховний заклад року” у номінації “Навчально-виховний комплекс”. Директор комплексу Лашкул Г.Г. у 2007 році стала переможцем Всеукраїнсього конкурсу “100 кращих керівників шкіл України”, в 2012 році інформація про директора комплексу Лашкул Г.Г. внесена у довідник Житомирської обласної адміністрації “Жінка Житомирщини ХХІ століття”. У 2008, 2009, 2010,2012, 2015 роках заклад нагороджений Дипломами міжнародних виставок “Сучасна освіта в Україні”, “Сучасні навчальні заклади”, “Інноватика в освіті України”. Робота директора закладу та практичного психолога «Організація системної взаємодії сім’ї і навчального закладу – провідна умова формування позитивного динамічного простору життєдіяльності дитини» була представлена на ІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2012» і отримала Диплом виставки. На досвіді роботи педагогів англійської мови Волянської І.І. та Осіпчук С.А. громадською організацією при посольстві Англії в Україні знято відеопосібник для міжнародного проекту викладання англійської мови на ранньому та початковому етапі для використання на практичних курсах України та світу. У 2016 році вчитель англійської мови Волянська І.І. на Восьмому міжнародному формумі “Інноватика в сучасній освіті” стала лауреатом конкурсу І ступеня (золота медаль)  в номінації «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах». У 2017 році заклад нагороджений Дипломом YIII Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2017” за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти. У 2018 році вчитель музичного мистецтва закладу Окунєва М.С. стала лауреатом Першої премії XIY Всеукраїнського конкурсу “Класичний меридіан” у номінації “Фортепіано”, нагороджена Дипломом Міністерства культури України.