Підсумки місячника

26 квітня 2018 року в нашому закладі пройшла лінійка по результатам місячника «Я і Природа».  Учні 1-4 класів повідомили про заходи, які пройшли в їхніх класах, поділилися своїми враженнями і здобутками, наскільки кращими стали прогулянкові майданчики. Під час місячника діти дізналися про те, як можна пророщувати,  вирощувати розсаду овочевих та квіткових рослин, навчилися доглядати за нею. Назавжди залишиться у серцях вихованців їх спільна діяльність з батьками. Учні зрозуміли, що потрібно завжди займати активну екологічну позицію тому, що природа жива, її потрібно берегти, примножувати, дбайливо ставитися до неї та до власного здоров’я.

• Всі ми робимо надзвичайно правильну і значиму роботу. Звітуючи на лінійці за підсумками Місячника “Я і Природа” учні 2-А класу сказали такі слова:”Дякуємо нашим батькам, однокласникам і педагогам за плідну працю, за те, що були поряд і створили красу на майданчику”. Давайте робити добро РАЗОМ!

• Дякую батькам та учням за активну участь у заходах місячника. Разом ми робимо нашу Землю кращою.