Літній табір – “Мандарин”

[multilanguage_switcher layout=”gt-vertical”]

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Літо – це окрема маленька республіка. На початку червня у нашому комплексі розпочав свою роботу табір «Мандарин». Це був чудовий час, який ми провели разом з дітьми. Час, коли діти вчилися дружити, любити, прощати, працювати в команді… Вся наша команда дякує кожній людині, хто відкрив своє серце для того, щоб втілити мрії дітей в реальність, допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Свою роботу колектив табору спрямовував на відпочинок та оздоровлення дітей, як фізичне, так і моральне. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі.Відпочинок у таборі «Мандарин» неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси. Режим дня відповідав потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій. Це сприяло відпочинку дітей, покращенню їхнього фізичного та морального здоров’я, згуртуванню учнівського колективу. Крім цього діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх все літо.