Конкурс “Город на підвіконні”

12 квітня в дошкільних групах Житомирського навчально-виховного комплексу № 25 були підведені підсумки конкурсу «Город на підвіконні». Ця форма роботи має великий вплив на розвиток всiх сторiн особистостi дитини, оскiльки органiзується рiзноманiтна дiяльнiсть дошкiльникiв – пiзнавальна, iгрова, трудова. Журі конкурсу відмітило естетичність оформлення, продуманий сюжет, систематичність функціонування, застосування різних технік, різноманітність рослин, можливість висадки у відкритий грунт. Результати конкурсу:
І місце – ІІ молодша А (вихователі Ковтун Р.Р., Григоренко Д.В.)
ІІ місце – І молодша група (вихователі Корнійчук Н.С., Анкудевич Т.В.), старша А (вихователі Горбатюк О.О., Джура Н.В.)
ІІІ місце – середня А (вихователі Янович Л.М., Муравська Н.В.)
Вітаємо і бажаємо зібрати хороший урожай!

• Наші дітки залюбки вимірювали зріст цибульки за допомогою нашого улюбленого ЛЕГО)))

• Пишаємося перемогою наших учнів! Вони щодня досліджували зміни, записували результати, раділи сходам.