Андріївські вечорниці в 4-А класі

Учні 4 – А класу разом із своїми наставниками та батьками вже почали створювати святкову передноворічну  атмосферу у нашому комплексі !!!  13 грудня відбулися Андріївські вечорниці! Дівчата та юнаки влаштували справжні парубочі гуляння та дівочі гадання!

Вітаємо всіх з початком свят зимового циклу!

• Чудове свято! Які приємні емоції викликають ці дотики до нашого українського минулого! Наші діти – артистичні, харизматичні, відповідальні і дуже дружні. Це і є запорукою успіху!
    Велике спасибі усім, хто був частиною цього дійства, особливо нашим педагогам, яких ми дуже цінуємо і поважаємо!

• Дякуємо вчителям за чудове свято!!!!!!

• Дякуємо нашім педагогам і діткам за чудову родинну атмосферу,за титанічний труд і час,витрачений на підготовку!!!Ваші святкові ранки завжди хочеться відвідати!Ви молодці!)

• Дуже гарне свято! Дякуємо нашим нашим вчителям за креативний підхід!
    Діти як завжди з радістю чекали та готувалися до святкового вечіру, порадували нас своїми талантами, і, водночас, здивували тим, як же вони подорослішали за цей рік.
    Сумно буде покидати рідні стіни в наступному році та прощатися з таким прекрасним педагогічним колективом… Ви найкращі!
    Веселих Вам свят, миру, злагоди та благополуччя в наступному році, наші догорогі!

• Дякую всім учасникам вечорниць за теплу та щиру атмосферу. Свято вийшло чудовим. Одразу помітно гармонійну співпрацю педагогів, дітей і батьків.
    Успіхів маленьким акторам, а педагогам – натхнення!
    Гарних свят бажаємо кожній родині!

• Найталановитіші діти у нашому комплексі!!! Передивлююсь відео , і ще раз отримую масу задоволення))))

• Щиро дякую всім організаторам і учасникам свята за настрій, за отримане задоволення!
    З повагою Г.Лашкул