Конкурс дитячих театрів

25 квітня 2018 року учні 4-х класів відвідали конкурс дитячих театрів «Рукавичка», який пройшов на базі ЖДУ. Організатором конкурсу стала викладач кафедри дошкільної освіти і педагогіки інновації ННІ педагогіки ЖДУ ім. І.Я.Франка та керівник театральної студії «Рукавичка» Коновальчук Інна Миколаївна. Учасниками конкурсу  були студентські театральні колективи, експериментальний театр «Рукавичка», театр-студія «Д.У.М.К.А.» (керівник Яценко О.Л.), колектив «Сяйво» Житомирської обласної громадської організації «Діти Сонця», Житомирська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат №2.

Театральні виступи вразили глядачів оригінальністю постановки, акторською майстерністю, талановитістю, бажанням дарувати радість. Надзвичайно емоційним був виступ колективу «Сяйво», які подарували глядачам незабутні, радісні хвилини перегляду казки «Колобок» та отримали бурхливі оплески глядачів.

Всі колективи були відзначені журі дипломами та грамотами, а юні глядачі – солодкими сюрпризами від студентського братства. Педагоги та учні вдячні організаторам за запрошення, студентам 14 групи ННІ дошкільної освіти і педагогіки інновації ННІ педагогіки ЖДУ ім. І.Я.Франка Грибан Надії, Шмідт Аліні, Можарівській Наталці, Гаєвській Тетяні, Березовчук Тетяні за супровід учнів.